4 Січ 2017

Будинок № 4 ЖК «Зелений квартал» здано в експлуатацію

Відмінна новина до свят! Компанія «Альянс Новобуд» здала в експлуатацію будинок № 4 в житловому комплексі бізнес-класу «Зелений квартал» у Броварах. А це значить, що ще 216 сучасних квартир уже найближчим часом будуть готові прийняти своїх мешканців.

Нагадаємо, всі будівлі комплексу мають 25 поверхів та побудовані за монолітно-каркасною технологією з використанням екологічних матеріалів, що забезпечують комфортне проживання та безпеку для здоров'я. Великою перевагою комплексу є наявність власної котельні, а також затишна прибудинкова територія, зручна транспортна розв'язка й розвинена інфраструктура. Особливої привабливості будинкам надає панорамне фасадне скління. Дана деталь не тільки стилістично об'єднує будинки комплексу, але й створює додатковий візуальний об'єм внутрішніх приміщень та надає їм додаткового шарму і презентабельності.

Огляд готових квартир можна буде провести вже незабаром. Задля цього менеджери компанії будуть попередньо зв'язуватися з клієнтами, щоб домовитись щодо зручної дати і часу.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту