11 Січ 2017

Будинок №4 ЖК «Зелений квартал» отримав офіційну прописку

Радісна новина! Будинку №4 в житловому комплексі бізнес-класу «Зелений квартал» розпорядженням Райдержадміністрації м. Бровари присвоєно офіційну поштову адресу: вул. В'ячеслава Чорновола, 6.

Готову будівлю було здано в експлуатацію напередодні 2017 року. Вона має 25 поверхів і розрахована на 216 квартир. Нагадаємо, в комплекс входять чотири будинки, побудованих за монолітно-каркасною технологією з високотехнологічних, екологічних та енергозберігаючих матеріалів. При зведенні будинків комплексу також були використані якісні комплектуючі, в тому числі віконні та дверні блоки від провідних європейських виробників, виготовлені без застосування свинцю, з високою звуко-, пило- та гідроізоляцією.

Відмінною особливістю комплексу є панорамне фасадне скління. Цей технічний прийом не тільки стилістично об'єднує всі будинки «Зеленого кварталу», а й сприяє значному візуальному збільшенню житлового простору внутрішніх приміщень. Великою перевагою також є наявність власної котельні, розвиненої інфраструктури та зручної транспортної розв'язки.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту