22 Лист 2016

Будинок № 4 ЖК «Лісовий квартал» здано в експлуатацію!

ЖК «Лісовий квартал» росте і розбудовується. З радістю повідомляємо, що компанія «Альянс Новобуд», як і планувала, здала в експлуатацію четвертий будинок свого флагманського житлового комплексу в місті Бровари. Таким чином, забудовник збільшив кількість готових квартир ЖК «Лісовий квартал» до 1095.

Новий 25-поверховий будинок вже готовий прийняти своїх жителів. Новосели зможуть гідно оцінити відповідальний підхід компанії до виконання своїх зобов'язань і забезпечення своїх клієнтів кращими рішеннями, що існують сьогодні у будівельній галузі. Будинок зведено за монолітно-каркасною технологією, використано сучасну систему теплоізоляції з мінераловатним утеплювачем, встановлено металопластикові вікна європейської якості з двокамерним склопакетом, працює власна автономна котельня.

Безумовною перевагою є упоряджена територія житлового комплексу, наявність об'єктів соціальної інфраструктури, включаючи дитячий садок «Казка», який компанія «Альянс Новобуд» цієї осені подарувала Броварам. «Ми вітаємо всіх новоселів зі здачею будинку в експлуатацію! Певен, що їм буде затишно та комфортно в нашій великій родині «Лісового кварталу»», – зазначає Сергій Караванський, директор компанії «Альянс Новобуд».

Забудовник не має наміру зупинятися на досягнутому. Відповідно до будівельного плану вже найближчим часом здаватиметься в експлуатацію ще один будинок ЖК «Лісовий квартал».2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту