7 Груд 2016

БУДИНОК № 3 ЖК «ЛІСОВИЙ КВАРТАЛ» ЗДАНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ!

Компанія «Альянс Новобуд» здала в експлуатацію третій будинок свого флагманського житлового комплексу в місті Бровари. Новий будинок, що вже одержав офіційну прописку за адресою вул. Київська, 243-а, готовий відкрити свої двері новоселам. А це означає, що 184 квартири найближчим часом наповняться дитячим сміхом, сімейним щастям, позитивними емоціями святкових вечорів.

Новий 25-поверховий будинок порадує жителів не тільки сучасними планувальними й архітектурними рішеннями, але й грамотним підходом забудовника до питань енергоефективності монолітно-каркасного будинку. Тут застосовано сучасну систему теплоізоляції з використанням мінераловатного утеплювача, встановлено металопластикові вікна європейської якості з двокамерним склопакетом, працює власна автономна котельня.

Як і жителі інших будинків «Лісового кварталу», зданих в експлуатацію раніше, сьогоднішні новосели одержать доступ до сучасної соціальної інфраструктури, що включає в себе не тільки об'єкти торгівлі та сфери послуг, але й новий дитячий садок «Казка», подарований восени цього року компанією «Альянс Новобуд» місту.

«Вже два нові будинки «Лісового кварталу» здано в експлуатацію цього року. Ми пишаємося можливістю передати нашим клієнтам ключі від їхніх нових квартир до новорічних свят. Будемо раді бачити їх у великій родині нашого житлового комплексу» – зазначає Сергій Караванський, директор компанії «Альянс Новобуд».

Як повідомлялося раніше, у листопаді «Альянс Новобуд» здав в експлуатацію будинок № 4 ЖК «Лісовий квартал».


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту