2 Груд 2021

Девелопер Alyans Novobud був удостоєний нагороди у Міжнародному Конкурсі Нерухомості

Ми раді повідомити, що компанія Alyans Novobud була удостоєна престижної нагороди у Міжнародному Конкурсі Нерухомості European Property Awards за проєкт Illinsky House.

Оголошення переможців європейської премії відбулося 2 грудня 2021 року на онлайн нагородженні. Ми дуже пишаємося цим досягненням, адже на конкурс ретельно відбираються проєкти з усього світу. Колегія журі оцінювала такі якості проєкту, як дизайн, якість, сервіс, інновації та оригінальність. Саме тому житловий комплекс Illinsky, який відповідає найвищим стандартами будівництва, отримав дуже високу оцінку міжнародного журі.

Нагадаємо, що ЖК Illinsky House - це приватний гармонійний простір для життя на Подолі — в історичному та культурному серці Києва. В житловому комплексі передбачений підземний паркінг, що нещодавно увійшов у рейтинг ресурсу ЛУН, професійний консьєрж сервіс, цілодобове відеоспостереження тощо.

Міжнародний Конкурс Нерухомості European Property Awards оцінюється незалежною комісією із 80 членів журі – експертів у галузі нерухомості. Премія проводиться вже 30 років та охоплює понад 45 різних категорій житлової та комерційної нерухомості.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту