21 Груд 2015

День Святого Миколая в Броварах

День Святого Миколая в Броварах

21.12.15

В суботу, 19 грудня, в День Святого Миколая, «Альянс Новобуд» спільно з броварський міською адміністрацією та за підтримки мера Броварів - Сапожка І.В. провели для броварчан та гостей міста масштабні гуляння на площі Свободи, присвячені початку роботи головної ялинки міста.

Свято розпочалося в обід і тривав аж до вечора. І малюків, і дорослих розважали веселі аніматори, зі сцени виконував Миколаївські пісні народний вокальний ансамбль «Калинка», вітала своїм співом учасниця шоу «Голос Діти 2» Даша Сорокіна, а глядачів зігрівала не тільки сімейна атмосфера свята, а й гарячі напої та різні смакоти , якими в цей день пригощав усіх бажаючих центр сімейного розвитку «BabyBoom».

Багато сувенірів від «Альянс Новобуд» і солодощів отримали цього дня малюки, але найважливішою подією, за яким всі і зібралися, був звичайно ж момент включення святкової ілюмінації на центральній ялинці Броварів. І під традиційне «Ялиночка засвітись!» Святий Миколай на вже темної площі засвітив красуню-ялинку, чудово оформлену компаніями-партнерами свята, а слідом за нею засвітилися і всі інші дерева на площі.

Святкову програму для броварчан продовжили своїми поздоровленнями і запальними піснями спеціально запрошені компанією «Альянс Новобуд» зірки української естради - гурт «Анна-Марія» та суперфіналіст шоу «Х-Фактор» Євген Літвінковіч. На завершення свята - всіх порадував і змусив гарненько потанцювати новорічний DJ-сет.

Ось так в місті Бровари зустрічають Святого Миколая!


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту