4 Трав 2016

Будівельна компанія «Альянс Новобуд» подарувала квартиру багатодітній родині броварчан

Будівельна компанія «Альянс Новобуд» подарувала квартиру багатодітній родині броварчан

04.05.16

Напередодні Великодня будівельна компанія «Альянс Новобуд» дарувала подарунки броварчанам.

Так, 29 квітня 2016 року в Малому залі Броварського міськвиконкому відбулося вручення ордера на 5-кімнатну квартиру загальною площею 220 кв.м багатодітній матері Людмилі Гончаровій. Раніше сім'я не мала власного помешкання і проживала у родичів, тепер же у Гончарових з'явиться своє сучасне і просторе житло. Квартиру надав відомий своїми соціальними ініціативами забудовник «Альянс Новобуд».

А напередодні, 28 квітня, ордер на нову квартиру в подарунок від «Альянс Новобуд» на засіданні Федерації боксу міста Броварів отримав Олександр Поліщук - заслужений тренер України, викладач Броварського вищого училища фізичної культури.

«Бровари - рідне місто для нашої компанії. І ми робимо все від нас залежне, щоб воно ставало ще красивішим і затишнішим, щоб саме тут жили щасливі люди. Дуже приємно, коли вдається подарувати людям радість - особливо напередодні світлого свята Пасхи», - прокоментував вручення подарунків Сергій Караванський, директор компанії-забудовника «Альянс Новобуд».

Нагадаємо, з початку року будівельна компанія «Альянс Новобуд» вже передала місцевій владі Броварів 12 квартир для поліпшення житлових умов пільгових категорій броварчан, які перебувають в черзі на житло, і заслужених жителів міста.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту