16 Лип 2020

Cityconsult Development спільно з «Альянс Новобуд» передали квартири місту

У 2020 році девелопер Cityconsult Development спільно з компанією-забудовником «Альянс Новобуд» передали 10 квартир у комунальну власність міста Бровари. Нерухомість представлена ​​2- і 3-кімнатними квартирами комфорт-класу в ЖК «Лісовий квартал», загальною площею 816,2 м кв.

 

Житло надано в рамках зобов'язань та соціальної відповідальності компаній для розподілу пільговим категоріям громадян, які стоять в черзі на отримання житла – багатодітні сім'ї, люди з обмеженими можливостями, учасники АТО.

 

Найближчим часом планується передача ще 3 квартир, загальною площею понад 300 м кв.

 

ЖК «Лісовий квартал» – сучасний комплекс комфорт-класу, що знаходиться на завершальній стадії будівництва. Крім 12 житлових будинків, в комплекс входить дитячий садок, паркінг, дитячі та спортивний майданчики. Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією із застосуванням сертифікованих екологічних матеріалів та сучасних енергоефективних систем.

 

Щорічно, починаючи з 2015 року, «Альянс Новобуд» передає квартири та допомагає місту у поліпшенні соціально-побутових умов мешканців. За весь час було передано 5061,4 м кв. нового житла.

 


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту