10 Бер 2020

«Альянс Новобуд» передав ключі від квартири хлопчику, який постраждав від військових дій на сході країни

«Передача квартир людям пільгових категорій, в рамках соціальної відповідальності компанії, стала вже доброю традицією, - прокоментувала Анастасія Давидова, комерційний директор Cityconsult Development, - у наших комплексах створені всі умови для комфортного і спокійного життя, в тому числі для людей з особливими потребами». Cityconsult Development у березні 2020 передасть місту Бровари 10 квартир, одна з яких перейшла сім'ї Миколи Ніжніковського.

 Передача двокімнатної квартири, площею 62 м кв. у ЖК «Лісовий квартал», відбулася в рамках проєкту «Діти неоголошеної війни». У 2015 році Микола Ніжніковський підірвався на снаряді, втратив обидві ноги і руку. Під час тривалого лікування та реабілітації у Канаді, хлопчикові було встановлено протези кінцівок, які він успішно освоїв.

 ЖК «Лісовий квартал» - сучасний комплекс комфорт-класу, розташований в центрі Броварів. Проект знаходиться на завершальній стадії будівництва. З 12 будинків введено в експлуатацію 10, останні будинки плануються до введення в експлуатацію в 2020 і 2021 роках.

 Комплекс має власну розвинену інфраструктуру - дитячий садок, паркінг, дитячі та спортивні майданчики. На перших поверхах ЖК розміщені комерційні приміщення, завдяки чому всі необхідні послуги для жителів знаходяться безпосередньо на території - магазини, аптеки, кав'ярні, салони. Поруч з комплексом розташований великий парк з різними зонами для відпочинку та занять спортом, а також великий лісовий масив.

 Cityconsult Development - девелоперська компанія в сфері нерухомості в Києві та Київській області, створена в 2017 році. На сьогоднішній день компанією реалізовано 5 будинків в 2 житлових комплексах, загальною площею більше 80 000 м кв. На етапі будівництва перебуває 15 будинків в 7 ЖК, площею понад 250 000 м кв.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту