6 Черв 2017

Швидкі платежі з київським філіалом «Альянс Новобуд»!

З метою поліпшення якості взаємодії зі своїми клієнтами, ТОВ «Альянс Новобуд» розпочинає процес переведення частини майбутніх мешканців комплексів, що зводяться компанією, на обслуговування своїм київським філіалом. Цей крок продиктований бажанням поліпшити якість обслуговування клієнтів, які останнім часом стали частіше інформувати про черги при здійсненні фінансових операцій, що створює певні незручності в період масової оплати рахунків у щомісячному форматі.

«Особливо слід підкреслити, що філіал не є самостійною юридичною особою, це підрозділ компанії «Альянс Новобуд». Та саме він дозволить знизити навантаження на одне відділення, що приймає платежі у Броварах і, відповідно, спростити та прискорити взаємодію наших клієнтів як безпосередньо із забудовником, так і з банківськими структурами», – зазначає Сергій Караванський, директор компанії «Альянс Новобуд».

За його словами, процес переоформлення документів буде проходити впродовж кількох тижнів. Підписання додаткової угоди із київським філіалом ТОВ «Альянс Новобуд» здійснюється у відділах продажів у заздалегідь узгоджений із клієнтом час.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту