31 Жов 2016

«Альянс Новобуд» передає місту Бровари дитячий садок

Компанія «Альянс Новобуд», один із найбільших забудовників столичного регіону, завершила проект, який був реалізований у межах стратегії соціальної відповідальності перед громадою Броварів. 31 жовтня місту був переданий дитячий садок «Казка», повністю спроектований, зведений і обладнаний усім необхідним за рахунок забудовника.

Об'єкт розраховано на шість груп по 20 малят у кожній. У розпорядженні кожної з майбутніх 6 груп дитячого садка будуть просторі й добре освітлені ігрові та спальні кімнати. Загальна площа «Казки» становить близько 2 тис. кв. м. Під час будівництва дошкільного навчального закладу використовувалися матеріали й інженерне устаткування, що мають позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. При створенні об'єкта застосовувалися найкращі технології та передові рішення.

«Альянс Новобуд» виконав самостійно взяті на себе зобов'язання не тільки побудувати (від проектування до комплексного будівництва та передання місту), але й обладнати дитячий садок відповідно до сучасних вимог і умов, у тому числі за рахунок забудовника дошкільний заклад був повністю укомплектований усім необхідним, включаючи меблі, посуд і постільну білизну. Дитячий садок буде переданий на баланс міста Бровари.

«Ми постаралися створити сучасний і безпечний дитячий садок, який був би зручним для найменших броварчан. Наша компанія також подбала і про територію навколо «Казки»: розроблено ландшафтний дизайн із дотриманням усіх норм та вимог ДБН і ДСанПіН, встановлено сучасні ігрові та спортивні майданчики. Певен, що дітям сподобається «Казка», що їм тут буде затишно і комфортно», – зазначає Сергій Караванський, директор компанії «Альянс Новобуд».

Як повідомлялося раніше, влітку поточного року даний об'єкт уже одержав високу експертну оцінку голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексія Кудрявцева, що відвідав будівельний майданчик дитячого садка. Натхнена успіхом свого проекту компанія «Альянс Новобуд» розпочала проектування нового соціального об'єкта у Броварах. 


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту