1 Вер 2021

Альянс Новобуд та Cityconsult Development у лідерах рейтингу Мінфіну

Шановні клієнти та партнери,
Із гордістю повідомляємо, що група наших компаній — забудовник «Альянс Новобуд» та девелопер Cityconsult Development — посіла провідну позицію в рейтингу «Мінфіну» серед забудовників Київської області.
Рейтинг складався за результатами введених в експлуатацію будинків у період із січня по червень 2021 року. Головним показником для розміщення в рейтингу стала кількість квадратних метрів готової нерухомості — чим більше, тим вище місце забудовник займає в рейтингу.
За перше півріччя 2021 року, ми ввели в експлуатацію орієнтовно 30 000 кв.м нерухомості в житлових комплексах комфорт-класу «Лісовий квартал» та ЖК бізнес-класу Krona Park. Загальна кількість квартир у об’єктах складає 476 одиниць. Такі результати забезпечили нам почесне 2-ге місце серед забудовників усієї Київської області.
Найближчим часом ми збільшимо кількість введених в експлуатацію об’єктів у цьому році, адже на фінішній прямій будинки в ЖК «Лісовий квартал» та ЖК Krona Park II. Слідкуйте за нашими новинами на сайтах та в соціальних мережах:
http://anbud.ua/
https://ua.cityconsult.com.ua/
https://www.facebook.com/Cityconsult.Development
https://t.me/Cityconsult_Development


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту