21 Лют 2017

«Альянс Новобуд» продовжує озеленення Броварів

Компанія «Альянс Новобуд», як не тільки один із найнадійніших, а й найвідповідальніших забудовників столичного регіону, займається системним розвитком територій, який передбачає благоустрій та озеленення житлових масивів. Про плани відповідних робіт у межах реалізації нового проекту в Броварах розповіло керівництво компанії.

«Ідеться про новий комплекс, що включає в себе зведення сучасного житлового комплексу із кількох будинків середньої поверховості, будівництво багаторівневого паркінгу, а також створення унікального парку загальною територією близько чотирьох гектарів. У межах ландшафтного проекту нами намічене висадження 48 сосен, 47 туй, а також майже 200 кущів», – зазначає директор «Альянс Новобуд» Сергій Караванський. За його словами, компанія принципово відходить від практики висадження молодих саджанців рослин, приживлюваність яких є низькою. «Дерева, заплановані до висадження, будуть представлені рослинами у віці від 10 до 15 років. Щодо чагарників цей показник – не менше трьох років. Це дозволить швидко і якісно сформувати зелену зону, яка, ми впевнені, припаде до душі всім броварчанам», – підкреслює Сергій Караванський.

Варто зауважити, що озеленення нового майданчика буде відбуватися в кілька етапів. Масштабність проекту потребує часу й інших ресурсів, проте в компанії акцентують увагу на тому, що тільки такий комплексний і системний підхід надасть можливість створити паркову зону дійсно європейського рівня.

Як повідомлялося раніше, за роки роботи «Альянс Новобуд» у Броварах компанія вже висадила понад 3000 рослин, включаючи кущі і дерева.


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту