20 Січ 2017

«Альянс Новобуд» підтримала громадськість Броварів

Компанія «Альянс Новобуд» успішно завершила тривалий переговорний процес із громадськістю Броварів з питання будівництва нового житлового комплексу. Під час чергового пленарного засідання міської ради, що відбулося 19 січня 2017 року, депутати заслухали звіт про результати громадських слухань, що проходили 24 грудня минулого року.

«Альянс Новобуд» узяв на себе зобов'язання, скріплені юридичними документами, зі створення впорядкованого сучасного парку на перетині вулиць В'ячеслава Чорновола і Василя Симоненка. Крім того, забудовник зобов'язався за свій рахунок спроектувати в житловому кварталі загальноосвітню школу і ще один додатковий дитячий садок.

Як неодноразово підкреслював директор компанії «Альянс Новобуд» Сергій Караванський, практика ведення прямого діалогу із громадськістю перед початком будівельних робіт є унікальним прикладом корпоративної культури.

«Усе, що ми будуємо – для людей. Тому затвердження проекту із жителями Броварів для нас було принциповим питанням», – зазначив Караванський.

Депутати висловилися практично одноголосно. 22 депутати із присутніх 31 проголосували «за» утвердження результатів громадських слухань.

Таким чином, тепер уже на рівні місцевої влади закріплені домовленості між громадою м. Бровари і забудовником, у межах яких забудовник узяв на себе додаткове інвестиційне навантаження у вигляді розвитку соціальної інфраструктури міста, а громада Броварів у свою чергу підтвердила, що не буде перешкоджати будівництву.


2021© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту