25 Бер 2017

«Лісовий квартал» отримав премію «Людина року – 2016»

ЖК «Лісовий квартал», флагманський проект компанії «Альянс Новобуд», знову був відзначений експертним співтовариством. 25 березня в Києві відбулася урочиста церемонія нагородження XXI Загальнонаціональної програми «Людина року – 2016». Перемога в номінації «Житловий комплекс року» дісталася ЖК «Лісовий квартал».

«Ми пишаємося тим, що цей прекрасний житловий комплекс, над яким працює численна команда кращих галузевих експертів, отримує високі оцінки не тільки жителів та інвесторів, а й авторитетного журі. Це далеко не перша, але, я впевнений, не остання премія «Лісового кварталу». Ми продовжуємо робити все можливе для того, щоб зберігати статус кращого житлового комплексу України», – підкреслив після церемонії нагородження Сергій Караванський, директор компанії «Альянс Новобуд».

Загальнонаціональна програма «Людина року» – це експертний проект, спрямований на те, щоб виявити і відзначити інтелектуальну та професійну еліту країни. Премії присуджуються як у персоналізованих, так і у корпоративних номінаціях. Вперше номінація «Житловий комплекс року» була представлена в минулому році.

Раніше ЖК «Лісовий квартал» переміг у номінації «Житловий комплекс року Київської області» Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року – 2016».


2022© Всі права захищені. Копіювання контенту переслідується за законом
Візуалізації житлового комплексу не є архітектурним рішенням та кінцевим продуктом проєкту